N63
bóthar in Éirinn
Príomhbhóthar Náisiúnta in Éirinn is ea an bóthar N63, idir Baile an Chláir agus An Longfort, ag dul tríd Gort an Iomaire agus Ros Comáin.
Aitheantóir | N63 |
---|---|
Cineál | bóthar |
Fad | 96.393 km |
Bealach | |
Stáit | |
Áiteanna trasnaithe |
Tagairtí cuir in eagar
Is síol faoi Oileán na hÉireann é an t-alt seo. Cuir leis, chun cuidiú leis an Vicipéid.
Má tá alt níos forbartha le fáil i dteanga eile, is féidir leat aistriúchán Gaeilge a dhéanamh. |